calendar 1.0 - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Could not write calendar file %s
lt: Nepavyko įrašyti į kalendoriaus bylą %s!

en: TODAY
lt: ŠIANDIEN

en: Go
lt: Pirmyn

en: l, F j Y
lt: Y F j, l

en: ADD
lt: PRIDĖTI

en: EDIT
lt: TAISYTI

en: DEL
lt: TRINTI

en: Start time:
lt: Pradžia:

en: Length:
lt: Trukmė:

en: Priority:
lt: Prioritetas:

en: Title:
lt: Antraštė:

en: Set Event
lt: Įvesti įvykį

en: Event Has been added!
lt: Įvykis buvo įtrauktas!

en: Date:
lt: Data:

en: m/d/Y
lt: Y m d

en: Time:
lt: Laikas:

en: Message:
lt: Pranešimas:

en: Day View
lt: Dienos peržiūra

en: Do you really want to delete this event?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį įvykį?

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Event deleted!
lt: Įvykis ištrintas!

en: Nothing to delete!
lt: Nėra ko trinti!

en: Update Event
lt: Atnaujinti įrašą

en: Do you really want to change this event from:
lt: Ar tikrai jūs norite pakeisti įvykį iš

en: to:
lt: į:

en: Event updated!
lt: Įrašas atnaujintas!

en: Calendar Settings
lt: Kalendoriaus nustatymai

en: You can control personal calendar settings here.
lt: Čią Jūs galite valdyti asmeninio kalendoriaus nustatymus.

en: Month View
lt: Mėnesio peržiūra

en: 1 hr.
lt: 1 val.

en: 1.5 hr.
lt: 1,5 val.

en: 2 hr.
lt: 2 val.

en: 2.5 hr.
lt: 2,5 val.

en: 3 hr.
lt: 3 val.

en: 3.5 hr.
lt: 3,5 val.

en: 4 hr.
lt: 4 val.

en: 5 hr.
lt: 5 val.

en: 6 hr.
lt: 6 val.

en: Normal
lt: Normalus

en: High
lt: Aukštas

note: i18n: translation must contain space delimited weekday names starting from Sunday.
en: S M T W T F S
lt: S P A T K P Š

note: * Main calendar options
en: Main Calendar Options
lt: Pagrindiniai kalendoriaus nustatymai

en: Week start on
lt: Savaitė prasideda

en: Day starts at
lt: Diena prasideda

en: Day ends at
lt: Diena baigiasi

en: Small Calendar Options
lt: Mini kalendoriaus nustatymai

en: Enable small calendar
lt: Įjungti mini kalendorių

en: Calendar
lt: Kalendorius
